Cordyceps ekstrakt

Cordyceps ekstrakt

Hiina nimi: Cordypin
Ingliskeelne nimi: Cordypin
CAS nr: 73-03-0
Toote varjunimi: Cordypin, Cordypin, Cordypin
Peamine koostisosa: Cordycepin
Spetsifikatsioonid: Cordycepin 98%ja 1%,
Cordyceps mütseeliumipulber,
Cordyceps sinensis ekstrakt 10: 1,
Cordyceps polüsahhariidid 5% -60%
Välimus: peen valge pulber
Iseloomulik: lahustuv vees
Allikas: Cordyceps Militaris
Avastusmeetod: HPLC
Ladustusmeetod: hoidke jahedas ja kuivas kohas, eemal valgust ja kõrgetest temperatuuridest.
Säilivusaeg: 24 kuud
Küsi pakkumist
Tooted Kirjeldus

product-1-1

Xi'an tihealth Cordyceps ekstrakt

Toorainena kasutatakse Cordyceps sinensis mütseeli, mida kultiveeritakse hoolikalt kunstlikul kujul. Eraldamise täpseks kontrollimiseks ja kõrgete - puhtuse nukleosiidide ja seente polüsahhariidide saamiseks kasutatakse ainulaadset ekstraheerimisprotsessi, mis on ühendatud ülekriitilise CO ₂ valdamise ja rikastamise tehnoloogiaga.
Tootmisprotsessis järgime rangelt GMP, ISO 22000 ja orgaaniliste sertifitseerimisstandardeid, tagades pideva kvaliteedi ja ohutuse HPLC - ELSD sõrmejälje analüüsi kaudu (partiidevaheline erinevus väiksem või võrdne ± 3%) ja mikroobse piiri kontrolliga (<10 CFU/g), and providing complete quality control reports and customized packaging.

Iidsete raamatute "Bencao Congxin", "Materia Medica kogumik" ja "Traditsioonilise Hiina meditsiini sõnaraamatu" andmetel on Cordyceps sinensis magus ja tasane olemus ning kuulub kopsu- ja neerumediaanidele. Sellel on traditsiooniline mõju neerude toonimisele ja kopsude kasuks, verejooksu lõpetamise ja flegma lahendamise ning toiteva olemuse ja qi lahendamise. See sobib selliste haiguste jaoks nagu neeru essentsi puudus, krooniline köhapuudus ja astma.
See toode pärib klassika kaasaegse tehnoloogia abil ja on pühendunud tõhusa ja usaldusväärse Cordyceps Essence pakkumisele.

TootedEelised

 

Xi'an tihealthBiotehnoloogia: Cordyceps ekstraheerib toote eeliseid:

 

1. tüvede ja tooraine eelised

Aspergillus Nigeri (CGMCC 5.446) iseenda kodustatud nahkhiire tüve põhjal kultiveeriti mütseeti suures mahus standardiseeritud tahke - oleku kääritamistehnoloogia kaudu, et tagada toimeainete loomulik struktuur ja stabiilsus (Cordycepin, Polysachariidid jne), mis on võrdsed töörühmadega.

 

2. Patendi kaevandamise ja puhastamise tehnoloogia eelised

Võttes kasutusele ainulaadse veealkoholi kahefaasilise dünaamilise vastuvoolu ekstraheerimise tehnoloogia, mis kuulub ettevõttele, saavutatakse nukleosiidide täpne eraldamine (kordycepin suurem või võrdub 1,8%) ja seenpolüsahhariidid (suurem või võrdub 15%). Kombineeritud ülekriitilise CO -ga2Gradiendi rasvanemisprotsess, lipiidide lahustuvad lisandid (jääk, mis on väiksem kui 0,3%) täielikult eemaldatakse, parandades märkimisväärselt tuumakomponentide puhtust (kogu efektiivse aine osakaal suurem kui 85%).

 

3. Täieliku lingi kvaliteedikontrollisüsteemi eelised

Jälgitavus, alates tüveraamatukogust kuni valmistooteni, tagades tooraine järjepidevuse täieliku digitaalse jälgitavuse kaudu.

Kontrollige raskesti raskmetallide, pestitsiidide jääkide ja mikroorganismide standardeid HPLC - ELSD kahe standardikombinatsiooni ja ICP - ms ultra jälje tuvastamise kaudu.

 

4. vastavus ja tööstuse sünergia

Kogu protsess vastab Hiina PharmacoPoeia 2020/USP - NF standarditele ning on läbinud GMP, ISO 22000 ja FSSC 22000 sertifikaadid (COA, MSDS jne) ning kohandatud pakendid (1 -} 50 kg/niiskusekindlad alumiinium-folikotti), mis on suvemett ja Cosing Of Cosmet of Cosmett ja Connence).

 

Tootevalik
Cordycepin 11
Cordycepin 9898
Cordyceps militaris extract
Cordyceps mycelium powder
Cordyceps polysaccharides 3030
Cordyceps polysaccharides 50 -605060
Tooted COA

 

Analüüsitunnistus

Toote nimi:

Cordyceps ekstrakt

Taime päritolu:

Cordyceps

Partii #:

TH-240710

Kasutatud osa:

Cordyceps

Esindaja Qty:

800 kg

Toodete kuupäev:

2024-07-10

Analüüsi kuupäev:

2024-07-12

Aruande kuupäev:

2024-07-13

Testitarve

Spetsifikatsioon

Katsetulemus

Katsemeetod

Vastavus

Välimus

Helekollane kuni pruun pulber

Pruun - kollane homogeenne pulber

Visuaalne kontroll

Nõuetele vastav

Cordycepini sisu

Suurem kui 1,8%

1.85%

HPLC - elsd (CP üldreegel 0512)

Nõuetele vastav

Polüsahhariidi sisu

Suurem kui 15%

16.2%

Fenool - väävelhappe meetod (UV - Vis)

Nõuetele vastav

Niiskus

Vähem või võrdne 5,0%

3.2%

Karl Fischeri tiitrimine

Nõuetele vastav

Tuha sisu

Vähem või võrdne 3,0%

1.8%

Põletamine (CP üldreegel 2302)

Nõuetele vastav

Raskemetallid (PB)

Vähem või võrdne 0,5 ppm

<0.1 ppm

ICP - MS (CP üldreegel 2321)

Nõuetele vastav

Arseen (as)

Vähem või võrdne 0,2 ppm

<0.05 ppm

ICP - MS

Nõuetele vastav

Elavhõbe (HG)

Vähem või võrdne 0,1 ppm

<0.01 ppm

Külma auru aatomi imendumine

Nõuetele vastav

Kaadmium (CD)

Vähem või võrdne 0,1 ppm

<0.03 ppm

ICP - MS

Nõuetele vastav

Pestitsiidide jäägid

Vähem või võrdne 0,01 mg/kg

Ei tuvastatud (<0.005 mg/kg)

Gc - ms (GB 23200.113)

Nõuetele vastav

Aeroobne arv

Vähem või võrdne 100 CFU/g

20 CFU/g

Pharmakopöa üldreegel 1105

Nõuetele vastav

Hallitus/pärm

Vähem või võrdne 10 CFU/g

<5 CFU/g

Pharmakopöa üldreegel 1105

Nõuetele vastav

E. coli

Ei tuvastatud

Ei tuvastatud

Pharmakopöa üldreegel 1106

Nõuetele vastav

Salmonella

Ei tuvastatud

Ei tuvastatud

Pharmakopöa üldreegel 1107

Nõuetele vastav

Lahustuvus (vees)

Suurem kui 95% (25 kraadi)

98.5%

Tsentrifuugimise sette meetod

Nõuetele vastav

Osakeste suurus

100% kuni 80 võrk

100% kuni 80 võrk

Sõela analüüs (GB/T 6005)

Nõuetele vastav

 

TootedKasu

 

Cordyceps sinensis sisaldab rikkalikke toimeaineid, näiteks Cordyceps adenosiin, Cordyceps polüsahhariidid, Cordypin, valk, aminohapped jne.

Nende hulgas on Cordyceps polüsahhariidid, Cordypin ja Cordypin Cordyceps sinensis peamised toimeained.

Kolmel peamisel koostisosal on järgmised mõjud:
 

Cordycepin - saab kaitsta maksa, niisutada kopse ja suurendada kardiovaskulaarset ja kopsufunktsiooni

Hiina traditsioonilise meditsiini seisukohast on sellel paremate koostisosade tõttu maksa, neerude ja kopsude kaitsmisel parem mõju. Sellel on Yini ja Yangi toitmise ning inimkeha tasakaalu reguleerimine mõlemas suunas.

Lääne meditsiini vaatenurgast on Cordypiniinil mitmesugused farmakoloogilised toimed, näiteks anti - kasvaja, anti - vananemine, antibakteriaalne, viirusevastane, immuunsuse reguleerimine, metabolismi parandamine ja vabade radikaalide puhastamine.

Cordyceps Polysacharides - toitev neerud ja luuüdi, parandades hingamissüsteemi

Cordyceps polüsahhariidid on polüsahhariidid, mis koosnevad erinevatest komponentidest, näiteks mannoosist, galaktoosist, fukoosist jne. Nad saavad aktiveerida makrofaage, et stimuleerida antikehade tootmist, parandada inimese immuunsust ja parandada hingamisteede süsteemi.

Sellel on tugev bioloogiline aktiivsus, laiad näidustused ning see mõjutab neerude toitemist, toitevat olemust ja qi -d, vananemist ära hoida ja elu pikendades.

Cordyceps adenosiin - immuunsuse suurendamine ja elujõu suurendamine

Cordyceps -i adenosiini sisaldus on üks väga olulisi näitajaid Cordyceps sisemise kvaliteedi hindamisel. Sellel on vereringe parandamine, arütmia ennetamine, neurotransmitterite vabanemise pärssimine, immuunsuse suurendamine ja une parandamine.

 

Tooterakendus

 

 

Cordyceps (sealhulgas Cordyceps sinensis ja kunstlikult kultiveeritud Cordyceps Militaris) on olulised rakendused mitmel väljal nende ainulaadsete toimeainete (näiteks Cordycepin, polüsahhariidide, adenosiini jne) tõttu. Tikangyuani toodetud Cordyceps sinensis -ekstraktide põhirakendused on järgmised

1. ravimite ja kliinilise adjuvandi ravi osas:

Immuunsuse reguleerimine, tuumorihaiguste ravis abistamine ning märkimisväärne mõju kopsu- ja neerupuudulikkusele

2. tervislik toidu ja toidulisandite valdkonnas

Rakendatakse vastupidavuse suurendamiseks spordi toitumistoodetele (näiteks energiaribad, valgupulbrid). Polüsahhariide saab lisada suukaudsetele vedelikele ja kapslitele alam tervetele isikutele.

Kordyceps polüsahhariidid tühjendavad keskmise - ja eakate inimeste tervisetoodetes tavaliselt tervisetoodetes vabad radikaalid ja viivitavad raku vananemise.

3. rakendamine kosmeetika ja nahahoolduse valdkonnas

Põletikuvastane, rahustav ja kortsudevastane valgendamine: see sobib tundlike lihaste parandamise toodete jaoks (näiteks Essence Liquid ja näokreem), et vähendada UV -kahjustusi ja tuhmumisi.

4. rakendamine loomade tervise ja sööda lisaainete valdkonnas

Suurendage kalade ja krevettide immuunsust, vähendage antibiootikumide kasutamist ja järgige sööda lisandite eeskirju.

 

5. funktsionaalsete toitude rakendamine:

Koos probiootikumide ja taimeekstraktidega, arendage välja komposiittooted, mis reguleerivad vere lipiide ja veresuhkrut (näiteks Cordyceps hüpoglükeemilisi jooke)

 

 

Toodete ettevaatusabinõud

 

See on vastunäidustatud yini puuduse, liigse tule ja ägeda palavikuga inimestele; Kasutage vähihaigete kiiritusravi ajal ettevaatusega

 

 

Tootmisprotsesside diagramm

 

Tooraine kasvatamine → steriliseerimine/purustamine → ülekriitiline CO2Ekstraheerimine (Cordycepin) → Vee ekstraheerimine ja alkoholi sadestamine (polüsahhariid) → Kolonn Kromatograafia puhastamine → Freeze - Kuivatamine → Segamine Standardimine → Pakend

 

tootmineOEM

 

Xi'an tihealthCordyceps ekstrakti OEM -i ainulaadsed põhimeetmed:

1. kontrollige rangelt toorainet

2. juhtiv protsessitehnoloogia, vee alkoholi kahefaasiline dünaamiline ekstraheerimine+ülekriitiline CO2Aktiivsete koostisosade rasvane, tõhus rikastamine, jääk lisandid väiksemad või võrdsed 0,3%.

3. Paindlik kohandamine, toetav mikrokapselatsioon, külmutamine - kuivatatud pulber, liposoomid ja muud annusvormid, osakeste suurus (20-200 võrgusilm) ja valem on vajadusel reguleeritud.

4. range kvaliteedikontroll, HPLC - elsd/ICP - MS täielik protsesside tuvastamine, raskmetallid, mis on vähem või võrdsed 0,1 ppm, mikroorganismid väiksemad või võrdsed 10cfu/g, ületades farmakopoe standardeid.

5. Esitage COA ja MSDS -sertifikaadid, minimaalse tellimuse kaal on 1 kg ja niiskus - tõend alumiiniumfooliumi pakend.

Eelised Kokkuvõte: Patendustehnoloogia tagab kõrge aktiivsuse, täieliku ahela kvaliteedikontrolli+paindlik tootmine, vähendab kulusid ja suurendab tõhusust ilma vastavusriskideta.

 

TootedPakend

 

Wkaheksa

Pakend

Wkaheksa

Pakend

Wkaheksa

Pakend

1 kg

Alumiiniumfooliumi kott

5kg

Alumiiniumfooliumi kott

25 kg

Pappkupp

product-1920-1080

Makseviisid

 

product-1597-400

 

 

DElingi meetodid

 

 

product-1600-926

 

Toote KKK

KKK

 

 

p20241106170944e6018

01. Millised on teie ettevõtte Cordyceps ekstrakti eelised võrreldes looduslike Cordyceps -ga?

Kunstlikult kultiveeritud mütseel võib tõhusalt vältida tootmispiirkonnast tingitud looduslike Cordyceps saagikuse probleeme ja kunstlikult kasvatatud mütseelil pole raskemetallide saaste ohtu (PB väiksem või võrdne 0,1 ppm), madalamad kulud ja see sobib tööstuslikuks tootmiseks.

02.Mis on teie ettevõtte kaevandamise protsessi põhitehnoloogia?

Kasutades vee alkoholi kahefaasilist dünaamilist vastuvoolu ekstraheerimist koos ülekriitilise CO ₂ FATSETING, Cordypiniini ja polüsahhariidide suunalise rikastamisega, vähem kui 0,3% -ga või võrdsusega, suurenes tõhusus 20% võrreldes traditsiooniliste protsessidega.

03

Saame pakkuda selliseid koostisi nagu mikrokapselatsioon, külmutada - kuivatatud pulber või liposoomiravimite manustamine, reguleeritava osakeste suurusega vahemikus 20-200 võrgusilm, mis sobib suukaudseteks ja transdermaalseteks rakendusteks.

04.Mis on Cordyceps ekstrakti soovitatavad kasutamismeetodid igapäevases tervishoius?

Ühised kasutamise meetodid:

1. lahjendage sooja veega, võtke 0,5-1 grammi Cordyceps ekstraktipulbrit (mis sisaldab umbes 50–100 mg cordypini), pruulige vett alla 60 kraadi, laske sellel 5 minutit seista ja seejärel juua. Seda saab korduvalt pruulite lõhnadeta

2. Mee või piimaga segage pulber sooja piima või meega, et varjata kibedust ja parandada maitset, mis sobib hommikusöögiks või magamaminekuks.

3. Kui kanasupp või sealiha ribisupp hautis, lisage 10 minutit enne kuumusele väljalülitamist 0,5-1 grammi ekstrakti, et vältida pikaajalist keemist kõrgetel temperatuuridel.

 

 

 

Kuum tags: Cordyceps ekstrakt, China Cordyceps Extract tootjad, tarnijad, tehas

Küsi pakkumist